Johnny Combat WP Greyman 10

Kód: 5154
4 100 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Johnny Combat WP Greyman 10

  • 6" nylonové / syntetické šasi
  • Nepromokavá / prodyšná podšívka
  • Gumové překryvy paty a špičky
  • Zesílená špička
  • vysokoobjemová přední část boty pro pohyb chodidla při zatížení
  • hmotnost 1270g
  • navrženo a vyvinuto válečnými veterány

Detailní informace

Detailní popis produktu

V návaznosti na původní verzi bojové obuvi JOHNNY COMBAT™ Boot, přichází nyní nový model WP ve vodotěsné verzi. Bota je postavena na stejné taktické platformě jako původní model, ale s integrací nepromokavé a prodyšné podšívky. Spodní část boty tvoří naše prověřená podešev STRIFE™ pro vynikající trakci a odolnost. ve venkovním prostředí.

POZNÁMKA: Viktos Waterproof Johnny Combat je o něco menší než původní bota Johnny Combat. Doporučujeme proto objednat o 1/2 velikosti větší botu, než je vaše běžná velikost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysoká obuv
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1270g
Položka byla vyprodána…

VIKTØS JOHNNY COMBAT WATERPROOF BOOTS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

VIKTOS je rodinný podnik s hlavním velitelstvím v Janesville, Wisconsin, USA. Firma byla založena na podzim roku 2017 kombinovaným úsilím veteránů ozbrojených sil a průmyslové výroby. Jejím cílem je vyrábět inovovanou výstroj nejen pro taktické použití. Team VIKTOS je totálně zaměřen na životní styl novodobých válečníků „black gun life style“.

Za týmem VIKTOS stojí desetiletí reálných zkušeností z každé hlavní válečné zóny současného světa. Tyto zkušenosti se pak odráží i na designu a funkčnosti produktů VIKTOS. Produkty VIKTOS přesahují hranice klasické taktické produkce konzervativních firem a jsou určeny pro využití v celé škále činností typických pro „black gun life style“.

Výrobky VIKTOS Vás doprovodí nejen během Vašeho každodenního boje, ale i při tréninku a odpočinku. VIKTOS znamená naprosto jedinečný přístup od naprosto jedinečné značky. Hlavním mottem společnosti je „ultimate gear for your daily gunfight!“.

 

 ViktosLogo2Small