Respirátor N95 FFP2

Kód: N95 MASK
165 Kč
Na dotaz

N95 - americká norma, filtruje min. 95%

FFP2 - evropská norma, filtruje min. 94%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Certifikovaný respirátor disponující stupněm ochrany ekvivalentním FFP2 s polypropylenovým filtračním médiem, nosní svorkou s upínacím systémem z přírodní gumy.

N95 - americká norma, filtruje min. 95%

FFP2 - evropská norma, filtruje min. 94%

Respirátor poskytuje nositeli efektivní ochranu před kapénkovou/virovou nákazou a chrání Vás i Vaše okolí. Pamatujte, že jednoduché roušky/masky slouží pouze pro jednosměrnou ochranu kdy zachycují tělesné tekutiny opouštějící nositele. Oproti tomu Respirátor chrání i nositele před vdechnutím kapének s případným virem.

Správné nasazení masky:

Před prvním použitím je nutná důkladná hygiena rukou pomocí mýdla a teplé vody. Po umytí rukou přiložte vrchní část respirátoru k obličeji a následně přitlačte na obličej jeho spodní část. Když respirátor dokonale přilne k vaší tváři, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržovali v bezpečné poloze. Správně nasazená ochranná maska musí těsně doléhat k obličeji a má zakrývat ústa, nos i bradu. Muži by měli být oholení, protože brada může způsobit netěsnosti. Při snímání masky se dotýkejte pouze popruhů, ne části, která filtrovala vzduch.

Z důvodu ochrany zdraví a z hygienických důvodů není možné zboží vrátit v 14-denní lhůtě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ML Avatar autora | 18.5.2020
Přesně pasuje na můj obličej (což je ale samozřejmě individuální, protože každý má jinou face). Dobrý materiál a tvar (asi nejlepší z mnou dosud používaných typů respirátorů). Ve službě velmi praktický.