Puškohled FALKE 5 - 30 x 56

Kód: FAL32-0070
24 500 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení

Vysoce výkonný puškohled 34 mm ze série FALKE PRO, má prvotřídní výbavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Puškohled 34 mm s prémiovým vybavením.
  • Velký rozsah nastavení v kombinaci s kompenzací paralaxy umožňuje přesné snímky na krátké vzdálenosti i na vzdálenosti až 1 000 m, a to i za obtížných světelných podmínek.
  • Vysoce kvalitní objektivy s maximální propustností světla zajišťují obzvláště jasný obraz.
  • Jemný záměrný kříž Sport Dot lze osvětlit červeně v 11 úrovních jasu a uprostřed zobrazuje pouze křížek pro maximální přesnost snímků. Věže pro nastavení klikání MRAD o rozměrech 1 cm x 100 m jsou chráněny pevnými šroubovými uzávěry.
  • Součástí dodávky jsou protiprachové krytky, sluneční clona, ​​šroubovací páčka nastavení zvětšení 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Zvětšení: 5x-30x
Průměr čočky: 56mm
Průměr středové trubky: 34mm
Délka: 37.2cm
Hmotnost: 965g
Nastavení paralaxy: 10 m - ∞
Rozsah bočního nastavení: 82 MOA
Rozsah nastavení výšky: 82 MOA
Hodnota úpravy za kliknutí: 1/8 MOA
Oční reliéf: 101-89mm
Zorné pole: 7,83 - 1,27 / 100 m
Dioptrická korekce: +2 ~ -3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FALKE je německá společnost specializující se na vývoj a výrobu optických přístrojů. Falke se snaží maximálně spojit moderní technologie, kvalitu, zkušenosti, ambice a ekonomickou efektivitu. Výsledkem jsou produkty, které maximálně cílí na praktické uživatele a jejich spokojenost.

Falke dlouhodobě udržuje tradici vysoce kvalitní výroby světově známých optických zaměřovačů. Produkty Falke jsou vyráběny zkušenými pracovníky a musí splňovat vysoké nároky na kvalitu výroby. Ve výrobě se také používají nejlepší technologie a mechanizace. Současně se Falke snaží udržet cenovou hladinu svých výrobků na úrovni, která je dostupná právě těm, kteří s vyrobenými optikami stráví nejvíce svého času. Proto ve Falke říkají, že jsou "orientováni na praktické uživatele"!

Falke postavilo svoje produkty na zkušenosti lovců, střelců, zbrojířů a specialistů na optiku. Získané poznatky jsou pak přeneseny do praxe tradiční německou inovací,  profesionalitou a zpracovatelskou kvalitou.

Vložte svoji důvěru v naše produkty a získejte odolné a vysoce kvalitní optické zaměřovače, které vás doprovodí kamkoliv se vydáte.