Kolimátor Falke M

Kód: FAL30-0032
4 000 Kč
Na objednávku
Možnosti doručení
  • Minireflexní kolimátor
  • Vhodný i pro lovecké zbraně

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Minireflexní zaměřovač pro vysoké nároky je ideální pro všechny zbraně, pro které by větší optika nebyla praktická. FALKE M se také ideálně hodí jako optika pro lov.
  • Bod 3 MOA umožňuje instinktivní i přesné míření. Automatické zapnutí a vypnutí, které lze ovládat v rukavicích, lze zvolit v 5 úrovních jasu.
  • Vodotěsná konstrukce v nárazuvzdorném kovovém pouzdře umožňuje použití FALKE M i v extrémních podmínkách.
  • Dodávka zahrnuje odšroubovatelnou sestavu Picatinny a kovový rám, takže je Falke M kompatibilní také s jinými komerčně dostupnými montážemi.
  • Velikost a konstrukce také umožňují uchycení na krátké palné zbraně nebo jako 45° duální optiku u dlouhých zbraní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství ke zbraním
Záruka: 2 roky
Zvětšení: 1x
Záměrný obrazec: 3 MOA červená tečka
Výškové a stranové nastavení: 144/180 MOA
Typ baterie: CR2032
Životnost baterie: 270 hodin
Úrovně jasu: 5 úrovní
Materiál: hliníková konstrukce
Hmotnost : 40g
Rozměry (mm): 47x30x39
Vyrobeno v: Spolková republika Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FALKE je německá společnost specializující se na vývoj a výrobu optických přístrojů. Falke se snaží maximálně spojit moderní technologie, kvalitu, zkušenosti, ambice a ekonomickou efektivitu. Výsledkem jsou produkty, které maximálně cílí na praktické uživatele a jejich spokojenost.

Falke dlouhodobě udržuje tradici vysoce kvalitní výroby světově známých optických zaměřovačů. Produkty Falke jsou vyráběny zkušenými pracovníky a musí splňovat vysoké nároky na kvalitu výroby. Ve výrobě se také používají nejlepší technologie a mechanizace. Současně se Falke snaží udržet cenovou hladinu svých výrobků na úrovni, která je dostupná právě těm, kteří s vyrobenými optikami stráví nejvíce svého času. Proto ve Falke říkají, že jsou "orientováni na praktické uživatele"!

Falke postavilo svoje produkty na zkušenosti lovců, střelců, zbrojířů a specialistů na optiku. Získané poznatky jsou pak přeneseny do praxe tradiční německou inovací,  profesionalitou a zpracovatelskou kvalitou.

Vložte svoji důvěru v naše produkty a získejte odolné a vysoce kvalitní optické zaměřovače, které vás doprovodí kamkoliv se vydáte.