Náhradní čepele Outdoor Edge RAZORSAFE 5" PRODLOUŽENÉ

Kód: OERR506
415 Kč 69,17 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení
  • Prodloužená výměnná čepel 6ks v balení
  • Ideální pro vykošťování, filetování a další zpracování masa
  • Délka čepele 5” / 12,7 cm
  • Materiál: japonská nerezová ocel 420J2
  • TvrdostRockwell-C 57
  • Tloušťka ostří: 0.6mm
  • Součástí balení je pouzdro na čepel
  • S touto čepelí nelze nůže Razor Lite EDC zavřít!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodloužené výměnné čepele jsou ideální v okamžicích, kdy svůj nůž Razor Lite EDC potřebujete proměnit v nástroj na zpracování zvěře, větších kusů masa nebo dalších potravin. Pokud máte při ruce delší čepel využijete svůj Razor Lite EDC naplno. Poslouží ještě lépe doma při vaření, grilování, ale i pokud se dostanete do úzkých a lov bude jediná věc co vás udrží při životě. Navíc je v sadě i pouzdro na zrovna nepoužívanou čepel, takže ta, která není nasazená, je bezpečně uschována pro přepravu. 

Razor Lite EDC s nasazenou 5" čepelí nelze zavřít a není určen na přenášení se sklopenou čepelí! Před sklopením by 5" čepel měla být vyjmuta a uschována v přepravním pouzdře!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože
Záruka: 2 roky

OUTDOOREDGE RAZORSAFE 5" review

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Outdoor Edge je americká firma sídlící v Denveru, která se  zabývá výrobou nožů a brousící techniky. Tento rok oslavila 30leté výročí úspěšné existence. Zakladatel a majitel pan David Bloch debutoval v roce 1988 na výstavě SHOT Show v Las Vegas se svým nožem Skin Skinner. Z těchto skromných začátků pak pan Bloch proslavil Outdoor Edge jako značku, která dokáže do svých produktů zakombinovat inovativní funkční design, vysokou kvalitu zpracování, kvalitní materiály vyznačující se ostrostí a pevností, precizní tepelné zpracování a to vše s perličkou ručního dobrušování. Nože Outdoor Edge tak patří mezi nejkvalitnější  outdoorové a lovecké nože na světě. Jejich produkty se navíc etablovaly i v oblasti přežití a taktického použití.Outdoor edge