Outdoor Edge Chowpal Multifunkční příbor

Kód: 09OE052
685 Kč
Skladem
  • Materiál: nerezová ocel 420J2
  • Nástroje: lžíce, vidlička, nůž, šroubovák, klíč metrický/royal, otvírák na konzervy a lahve, nylonové pouzdro
  • Celková délka: 6.5" / 16,5 cm
  • Délka čepele: 2.5" / 6,4 cm
  • Váha: 2.4 oz / 68 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víte, že jeden z nejvíce používaných nástrojů v armádě je bagr ?

Kompletní příbor v komplexním balení. Dvoudílný multifunkční příbor obsahuje lžíci, zavírací nůž s fasetovým ostřím a samostatnou vidličku. Pro ještě vyšší užitnou hodnotu umí ChowPal otevřít konzervu nebo lahev, poslouží jako šroubovák anebo s ním v nouzi utáhnete matičku.

Pro oddělení vidličky je příbor vybaven jednoduchým posuvným zamykacím mechanismem. Čepel nože je ve složeném stavu kryta lemem, který zaručuje bezpečnou manipulaci. Samozřejmostí je pojistka nože proti samovolnému sklopení čepele. Příbor je doplněn vlastním nylonovým ochranným obalem - ano slovo, které hledáte je "vrecuško" ☺ . S tímhle kámošem už nikdy nebudete sami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Outdoor Edge Chowpal

Outdoor Edge Chowpal by harrant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Outdoor Edge je americká firma sídlící v Denveru, která se  zabývá výrobou nožů a brousící techniky. Tento rok oslavila 30leté výročí úspěšné existence. Zakladatel a majitel pan David Bloch debutoval v roce 1988 na výstavě SHOT Show v Las Vegas se svým nožem Skin Skinner. Z těchto skromných začátků pak pan Bloch proslavil Outdoor Edge jako značku, která dokáže do svých produktů zakombinovat inovativní funkční design, vysokou kvalitu zpracování, kvalitní materiály vyznačující se ostrostí a pevností, precizní tepelné zpracování a to vše s perličkou ručního dobrušování. Nože Outdoor Edge tak patří mezi nejkvalitnější  outdoorové a lovecké nože na světě. Jejich produkty se navíc etablovaly i v oblasti přežití a taktického použití.Outdoor edge