Taška Grey Ghost Gear Wanderer Messenger

Kód: 6027-OD
Poslední kus!
3 999 Kč –27 % 2 904 Kč
Skladem
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
 • Materiál pevný voskovaný kanvas
 • Přední kapsy s měkkou podšívkou proti poškrabání displejů
 • Voděodolné zipy
 • Dělený hlavní prostor pro přenosný počítač, dokumenty a jiné osobní vybavení
 • Boční kapsy na dlouhé zásobníky a láhev s vodou
 • Rozepínací přístup k předním zásobníkovým kapsám nebo nesenému materiálu
 • Kapsy na pistolové a AR zásobníky
 • Zadní kapsa na zip pro umístění zbraně a měkké balistiky
 • Objem 15,3 litru
 • Vnější rozměry: šířka 52 cm, výška 30cm, hloubka 11,5cm
 • Grey  Ghost  Gear  Patch na přední straně
 • Doživotní záruka GGG na materiál a výrobní vady
 • Vývoj a design od válečných veteránů Idaho, USA
 • Veteran Owned Brand!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezapomeňte se připravit na pořádný vandr!

Jak název napoví, téhle tašce není vandrování cizí. Ať už budete objevovat svět, nebo jezdit za prací. Wanderer vás doprovodí všude, kde je potřeba. Od nepaměti kamkoliv se člověk vydá, potřebuje s  sebou výbavu na práci nebo aby se cítil komfortně, i když je mimo svůj domov nebo základnu. Wanderer je navržen s ohledem na vysokou funkčnosti a nízký profil. Nejen že do něj dáte vaši každodenní výbavu, ale najde se místo i na překvapení pro nepoctivce, záleží jen na Vás.

Grey Ghost Gear Wanderer je taška navržená a vyrobená tak, aby na ní byl stoprocentní spoleh. Prvotřídní materiál a vysoká kvalita. Voskovaný kanvas je látka, která nejen poskytuje pořádnou porci ochrany proti vodě, ale také dlouhodobou výdrž. S touhle taškou můžete klidně i zestárnout. Pokud vám ovšem Norny neurčily jiný osud.

Kromě voskovaného kanvasu má Wanderer pro ještě větší ochranu vašeho vybavení voděodolné zipy. Déšť vás jen tak nerozhodí. Ramenní popruh je vyroben ze stejného materiálu jako bezpečnostní pásy v automobilech a je plně stavitelný, takže sedne jak lehkým vahám, tak super těžkým. Na každé straně tašky jsou kapsy s rozdílným střihem. Kapsy využijete na láhev s vodou, deštník, zdravotnický balíček nebo také na zásobníky pro dlouhou zbraň.

Na přední straně jsou vertikálně umístěny dva zipy, které po rozepnutí odhalí prostor pro menší nesený materiál. Najdete zde čtyři kapsy z mešového materiálu pro lepší přehled, umístěte do nich buď vaše kancelářské vybavení nebo čtyři další zásobníky. Samostatně jsou zde kapsičky na pero a tužku, ať již taktickou nebo od Parkera. Dále zde jsou horizontálně umístěné dvě menší kapsy na zip pro uspořádání baterií, káblíků, nabíječek nebo čehokoliv, co se tam vejde. Hlavní prostor je navržen tak, aby obsáhl přenosný počítač, dokumenty, diáře nebo složenou větrovku, sluchátka a oblíbené PDW se sklopenou pažbou. Záložní zbraň můžete umístit do zadní kapsy, která je vypodložena tak, aby Vás obrys zbraně neprozradil. A pokud si do ní ještě přidáte balistickou ochranu, budete vskutku připravení pro Váš každodenní boj!

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky

Taška GGG Wanderer představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.