V pátek 22.9.2023 má naše kamenná prodejna zavřeno. Děkujeme za pochopení

Batoh Grey Ghost Gear Throwback

Kód: 6022-BLK-GRY 6022-BLK-OD 6022-OD-FLDTAN Zvolte variantu
3 500 Kč od 3 500 Kč –12 % - - až –12 %
Grey Ghost Gear Throwback
3 500 Kč od 3 500 Kč –12 % - - až –12 % 3 054 Kč 3 500 Kč 3 500 Kč od 3 054 Kč
Skladem Na objednávku Na dotaz Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
 • Vnější materiál voskovaný kanvas
 • Hlavní komora se suchým zipem na připevnění pouzder, holstru, kapes
 • Přední komora přístupná přes vertikální zipy z  obou stran
 • Upínací systém z  bungee šňůry
 • Kompresní popruhy po každé straně batohu
 • „Low profile“ vzhled
 • Objem 14 litrů, váha prázdného batohu 850 gramů
 • Vnější rozměry: v 38 cm x š 23 cm x h 15 cm
 • Doživotní záruka GGG na materiál a výrobní vady
 • Vývoj a design od válečných veteránů Idaho, USA
 • Veteran Owned Brand!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeden den na jednom místě

Batoh Throwback vznikl po pečlivém srovnávání nejpoužívanějších batohů na každodenní použití. Objem 14 litrů je pro batoh na každodenní použití ideální. Voskovaný kanvas je látka, která nejen poskytuje pořádnou porci ochrany proti vodě, ale také dlouhodobou výdrž. Voskovaný kanvas navíc „zraje věkem“ jako každý chlap a buduje si svoji vlastní patinu a charakter. I proto je stále oblíbený ve staré dobré Anglii. Při jeho navrhování jsme se navíc snažili zůstat co nejdál od typických taktických batohů, a tak si Throwback udržel svůj low profile vzhled.

Hlavní komora má objem 9 litrů, dostanete se do ní z vrchu přes robustní YKK zipy, vybavené plochou šňůrou Flatlock pro lepší ovládání jezdců. Uvnitř hlavní komory najdete po každé straně jednu kapsu na lahve s vodou, plechovku s pivem nebo materiál, který chcete mít oddělený. Přední strana hlavní komory je vybavena suchým zipem, takže k ní můžete přichytit další kapsy, pouzdra atd.

Přední komora má objem 5litrů a dostanete se do ní z každé strany bočními zipy. Po otevření obou je komora průchozí. Vnitřní strana je opět vybavena suchým zipem pro přichycení kapes a pouzder.

Na horní vnější části batohu je nosné oko, z každé strany jsou dva kompresní popruhy, vepředu je upínací systém z bungee šňůry. Na přední straně batohu je také kapsa, schovaná pod lemem, do které se vám vejde čtečka, zápisník, telefon, příruční solární nabíječka nebo věci podobné velikosti.

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a brašny
Záruka: 2 roky

Batoh GGG THROWBACK představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem GGG je poskytovat profesionálním vojákům, policistům, uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Námi vyrobená výstroj je průběžně testována a používána v boji již přes patnáct let. Je výsledkem úspěchů a pádů zkušených vojáků.  

Společně jsme získali spoustu zkušeností během výzkumu a vývoje prováděného v průběhu reálných bojových operací po celém světe. Těžce jsem pracovali abychom tyto vydřené lekce odrazili v designu našich výrobků. Naše vybavení je lehčí, lepé padnoucí a nabízí uživateli lepší ochranu a užitnou hodnotu než produkty jiných společností. Uvědomujeme si, že schopnost být rychlejší a bojovat tvrději je základem úspěchu v boji, na hlídce a vlastně kdekoli kde potřebujete dosáhnout svého cíle.  

Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma. Výrobce jednoduše říká: pokud je chyba na naší straně, ať už to zjistíte ihned po vytažení z krabice, nebo v zákopu uprostřed pouště, opravíme to!  

Z této záruky je vyloučeno běžné opotřebení výrobku nebo roztržení a prodření způsobené nestandardním namáháním výrobku jako například: přejetí autem, roztržení zachycením na ostnatém drátu, poškození ohněm nebo nadměrným teplem, neodborným zásahem do výrobku, poškození nebo zeslabení materiálu z důvodu kontaktu s chemikáliemi včetně pracího prášku. V neposlední řadě i změna barvy výrobku během jeho životního cyklu. Například batohy z voskovaného kanvasu totiž časem zrají a dostávají patinu. 

Tato doživotní záruka je platná pouze pro původního kupce – majitele a je nepřenositelná. Pro více informací neváhejte kontaktovat svého dealera.

Při provedení opravy po zákonné dvouleté záruce je poštovné hrazeno zákazníkem.